Sponsors & Adverteerders

Fifites
Van 't Hek
JP Watersport

logo-sponsorkliks 100 100

Verjaardagen

 

Volg Flying Petrels op Facebook Volg Flying Petrels op Twitter AED bij Flying Petrels

 

 

  
logo GCA

Help onze club! Steun de grote clubactie!

De Beeballers en de Pupillen van onze club krijgen allemaal een eigen boekje met loten.
De Beeballers hebben de boekjes al gekregen, de Pupillen krijgen deze boekjes ook zo snel mogelijk. De bedoeling is dat de kinderen zoveel mogelijk loten verkopen voor zichzelf en voor Flying Petrels.

Hoe werkt de Grote Clubactie?

  • Één lot kost drie euro
  • Twee euro en veertig cent van het lot gaat naar Flying Petrels
  • Van de twee euro en veertig cent gaat er vijftig cent per verkocht lot naar het kind die het lot verkocht heeft
  • Met de loten zijn mooie prijzen te verdienen!
  • Alle kinderen van de Beeball en de Pupillen krijgen een boekje
  • In een boekje zitten twintig loten en alle twintig loten verkocht betekent tien euro voor het kind
  • Bij een vol boekje kunnen de kinderen een nieuw boekje krijgen. Het boekje kan ingeleverd worden in de kantine en het kind krijgt dan meteen een nieuw boekje mee, maar mailen mag ook naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.en dan zorgen wij dat het kind een nieuw boekje krijgt
  • Volle boekjes mogen ingeleverd worden in de kantine of bij de coach van het kind
  • De coaches van de Beeball en de Pupillen krijgen een mail wanneer de boekjes bij hen worden opgehaald
  • Voor vragen kan er altijd gemaild worden naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Mocht u geen (klein)kind hebben bij de Beeball of de Pupillen, maar wel graag een lot willen kopen om zo de club te steunen? Dat kan! Mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.vul uw gegevens in in een boekje die in onze kantine achter de bar ligt!

Wij wensen alle kinderen veel succes en wij hopen dat er veel geld voor onze club wordt opgehaald!